Halkidiki Selanik Turu Otobüs İle

  • Süre: 2 Gün
  • Başlangıç: 04/05/2018
  • Bitiş: 06/05/2018
  • Fiyat: €79

Halkidiki-Selanik-Kavala-Thassos Adası

1.Gün: İstanbul – Halkidiki

Akşam saat 21.00 de Kadıköy evlendirme dairesi, saat 21.30’da Gayrettepe Avantgarde önü, saat 22.00 de Bakırköy Ömür Plaza önünden hareket ile yola çıkıyoruz. Yaklaşık 2,5 saatlik yolculuğun ardından varışımızda gümrük ve pasaport işlemlerinin tamamlanması ve ardından Yunanistan’a geçerek, Xanthi (Dedeağaç), Komotini (Gümülcine), Alexandropouli (İskeçe) ve Kavala, Selanik üzerinden Halkidiki’ye yol alıyoruz.

2.Gün: Halkidiki – Selanik

Sabah saatlerinde Kavala yakınlarında vereceğimiz mola sonrası, Yunanistan’ın ve Ege’nin en keyifli yazlık plaj beldelerinden biri olan Halkidiki’ye varış ile birlikte anlaşmalı Beach Club’a yerleşme ve tam gün muhteşem Ege denizinin ve güneşin keyfini yüzerek ve eğlenerek çıkarıyoruz. Akşam üzeri saat 17:00’da Selanik’e geri dönüp otelimize yerleşiyoruz. Akşam arzu edenler ekstra olarak düzenlenecek Sirtaki ve Taverna Turuna katılabilirler.(Kişi Başı 45.-€ Zengin fix menü yemek ve 2 İçki Dahil)

3.Gün: Selanik – Kavala – Taşöz (Thassos) Adassı- İstanbul

Sabah kahvaltısı sonrası Kavala’ya hareket ediyoruz. Kavala’ya varış ile birlikte, Kavala’nın ve çevrenin tadını çıkarmak için tam gün serbest zaman. Arzu edenler ekstra olarak düzenlenecek Kavala’nın en gözde Beach Club’larından birinde tam gün muhteşem Ege denizinin ve güneşin keyfini yüzerek ve eğlenerek çıkarabilirler. (Kişi Başı 10.-€ Transfer ve Giriş Dahil!!) veya Arzu edenler ekstra olarak düzenlenecek Taşöz (Thassos) Adası turuna katılabilirler. Taşöz adası turumuza katılan misafirlerimiz ile beraber Keramoti kasabasına yolculuğumuz ile beraber feribot ile adaya geçiş yapıyoruz. Yaklaşık olarak 40 dakika sürecek olan ada yolculuğumuz sonrasında feribottan inerek panoramik ada turumuza başlıyoruz. Turumuzun sonrasında anlaşmalı Beach Club’da yüzme ve eğlenme için serbest zaman. Bu zaman esnasında Taşöz’ün Berrak Sularında yüzme şansına sahip olacağız. Verilen serbest zaman sonrasında 17:00 feribotuyla adadan ayrılarak tekrar Keramoti’ye geçiyoruz. (Kişi Başı 25.-€ Feribot ve Beach Club Girişleri Dahil!!) Kavala Merkez’de belirlenen noktada tüm misafirlerimiz ile buluşmamıza müteakip İstanbul’a hareket. Gümrük ve pasaport işlemleri sırasında Yunan Freeshop’unda alışveriş imkânı. İpsala sınır kapısından Türkiye’ye giriş ardından güzergah üzerinde vereceğimiz molayı takiben sabaha karşı İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileği ile…

Oteller :

3* Perinthios Otel vb

Tarihler :

20,21 Nisan / 04, 11 , 18, 25 Mayıs / 15 Haziran /

06, 13, 20, 27 Temmuz / 03, 10, 17, 24, 31 Ağustos 2018 

ÜCRETE DAHİL OLANLAR

— Lüks otobüslerle ulaşım

— Selanik , Kavala şehir gezileri dahil

— 3* otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama

— Halkidiki Beach Club Girişi

— Türkçe rehberlik hizmeti

— Sınırlı Sayıda Su İkramı

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

— Schengen Vizesi ( 120 € )

— Seyahat Sağlık Güvence Paketi (10 Euro) 65 yaş ve üzeri sür prim uygulanır.

— Yurtdışı çıkış Pulu

— Extra turlar ve kişisel harcamalar

— Müze ve Ören yeri girişleri

— Şöför Bahşişleri