Flex Benelux ve Paris Turu

  • Yer:
  • Süre: 8 Gün
  • Başlangıç: 01/03/2018
  • Bitiş: 30/04/2018
  • Fiyat: €349

AMSTERDAM (2) – BRÜKSEL (2) – LÜKSEMBURG – PARİS (3)
Amsterdam Gidiş – Paris Dönüş

FLASH PROMOSYON

BENELUX & PARIS (Flex)

AMSTERDAM (2) – BRÜKSEL (2) – LÜKSEMBURG – PARİS (3)

Atlas Global Havayolları ile

7 Gece Konaklama

(Amsterdam Gidiş – Paris Dönüş)

YOL ÜZERİ EKSTRA TUR BULUNMAMAKTADIR !

TÜM TÜRKİYE’DEN ve KIBRIS’TAN İÇ HAT BAĞLANTI İMKANI!***

 

1 Gün ISTANBUL – AMSTERDAM
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde 08.30 da hazır bulunma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Atlas Global Havayollarının KK 6041 sefer sayılı uçuşu ile 11:40’da Amsterdam’a hareket ve 13:20’de varışın ardından havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüzle Amsterdam şehir turu. Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele hareket ve yerleşme. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan gece Kırmızı Fener Sokağı turumuza katılabilirler (25 Euro). Geceleme otelinizde.
2. Gün AMSTERDAM
Sabah kahvaltısı ardından arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek Marken & Volendam & Lahey turuna katılabilirler (75 Euro). Marken Volendam turumuzda; eski balıkçı kasabası olan Volendam’ da tarihi evler ve limanları gezip daha sonra küçük bir ada olan Marken’i ziyaret ediyoruz. Lahey turumuzda ise; Parlamento binası, Yüce adalet divanı, Meclis binası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Amsterdam şehir merkezine hareket. Çevre gezisi ve alışveriş için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan AmsterdamKanal turuna (15 Euro) katılabilirler.  Tur bitimi otelinize transfer. Geceleme otelinizde.
3. Gün AMSTERDAM – BRÜKSEL
Sabah kahvaltının ardından Brüksel’e hareket ve panoramik Brüksel şehir turu. Turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Palace, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinizde transfer. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Brugge turuna katılabilirler (35 Euro). Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin ortaçağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini ve de Brugge Şehri’nin enfes manzarasını görme fırsatı bulacağız. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.
 
4. Gün BRÜKSEL-LÜKSEMBURG
Sabah kahvaltısı ardından Lüksemburg hareket ve panoramik Lüksemburg şehir turu. Petrus vadisini, eski şehir merkezinin dar sokakları, şehir katedrali, Dükler sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan  Remich & Schengen turu (35 Euro) Turun ardından Brüksel’e dönüş serbest zaman ve geceleme otelinizde.
5. Gün BRÜKSEL –PARIS
Sabah kahvaltının ardından Paris’e hareket. Paris’e varış sonrası panoramik şehir turu. Şehir turunda Opera Meydanı ve Binası, Tuilleries Bahçeleri, Concorde Meydanı, dünyaca ünlü alışveriş caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı ( Arc De Triomphe), Eiffel Kulesi, Askeri Müze, Meclis binası, Napoléon’un Mezarı, Louvre Sarayı ve Müzesi, Madlen Kilisesi, Grand Palais, Petit Palais ,Comedie Francais, görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer.
6. Gün PARIS
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek Paris ikonları ve Seine Nehri turumuza katılabilirler. (80 Euro). Turumuzda şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız, Paris’in olduğu kadar Fransa’nın da sembolü olan Eiffel Kulesine çıkıyoruz. Daha sonra, tekne ile Seine Nehri Gezisi’ne çıkıyoruz. Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine Nehri’nin köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu tekne gezisi sırasında görülecek yerler arasında Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi ve Louvres Sarayı bulunmakta. Nehir gezisi sonrası şehrin en ilgi çeken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle Semti’nden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesine fünikülerle çıkacağız. Burada Sacré-Coeur’ü (Adaklar Kilisesi) gördükten sonra, Ressamlar Meydanı’nda portrenizi yaptırmak ve yemek için serbest vaktiniz olacak. Ressamlar Tepesi gezisinin ardından, vergisiz parfüm, kozmetik ürünleri ve saat alabileceğiniz Benlüx mağazasına hareket ediyoruz. Benlüx Mağazasından sonra turumuz sona eriyor. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Romantik Paris gece turu (35 Euro) turuna katılabilirler. Filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş aşkın kenti Paris’i gece panoramik olarak görebilecek Eyfel kulesindeki kısa ışık gösterisini izleyecek, tüm dünyanın en tanınmış caddesi Champs Elysees’de dolaşma fırsatı bulacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz Lido Show (125 Euro) turuna katılabilirler. 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izleme fırsatı bulabilecekler. Tur bitiminde otele transfer. Geceleme otelinizde
 
7. Gün PARİS
Sabah kahvaltısı ve serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilebilecek olan Disneyland turumuza / tek park (95 Euro)  & çift park (130 Euro) veya  Louvre ve Versailles turuna (150 Euro) katılabilirler.
Disneyland turumuzda;  Main Street ve 19. Yüzyıl Amerikan kasabaları, Korsan Adası, Fantezi Ülkesi ve Keşifler Diyarı göreceğimiz yerler arasında. Frontierland’da, Perili Köşkte gezinti yaptıktan sonra, başıboş bir maden treni ile maden tünelleri ve yıkılmaya yüz tutmuş köprülerden geçerek eğlencenin doruklarına ulaşacağız. Indiana Jones’un Ölüm Tapınağı’nı hızlı trenle gezecek ve sonrasında teknelerimize binerek muazzam bir kaleyi kuşatan Karayip Korsanları’nı ziyaret edeceğiz. Dünyanın dört bir yanından çocukların bizler için söyleyeceği şarkıları teknelere binerek izleyecek ve Disney karakterleriyle tanışacağız. Dileyenler uzay gemilerine binerek yıldız savaşlarına bizzat katılacak, hız tutkunları ise Uzay Dağı’ndan aya kadar ulaşabilecekler. Tabii her şeyin yanında nefis bir çevre dizaynı, unutulmaz fotoğraflar çekebileceğiniz manzaralar ve onlarca alışveriş butiği sizi bekliyor. Disney karakterlerinin geçit töreninin ardından sezona göre kapanış saatlerine uygun olarak Paris’e geri döneceğiz.
Louvre müzesi & Versaille Sarayı turumuzda ; Dünyanın en büyük ve en ünlü sanat müzesi olan Louvre’u gezdikten sonra serbest öğle yemeği molası veriyoruz. Daha sonra Versailles Sarayına doğru hareket ediyoruz. Fransız kraliyet ailesine asırlarca ev sahipliği yapmış ünlü Versailles Sarayı gezimizde kraliçe Marie-Antoinette ve kral 16. Louis’nin orijinal haliyle korunmuş yatak odalarını, aynalı
galeriyi, bakanlık dairelerini, saray kilisesini, savaş salonunu ve sarayın yeni restore edilmiş birçok salonunu serbest olarak gezdikten sonra su oyunlarıyla meşhur kraliyet  bahçelerini de keşfetme şansına sahip olacağız.
8. Gün PARİS- ISTANBUL
Sabah kahvaltısı ardından havalimanına transfer ve Atlasjet Havayollarının KK 6034 sefer sayılı uçuşu ile ile 14.30 ’da İstanbul’a uçuş ve 20.05’de Atatürk Havalimanına varış. Turumuzun ve servislerimizin sonu.

Avantajlı ekstra geziler  (1)
 Kanal turu (15 Euro) +  Remich & Schengen turu (35 Euro) + Paris by night (35Euro)  +  Brugge turu (35 Euro) + Marken & Volendam & Lahey (75 Euro) = 195 Euro yerine 125 EuroAvantajlı ekstra geziler  (2) Kanal turu (15 Euro) +  Remich & Schengen turu (35 Euro) +Paris by night (35 Euro)  +  Brugge turu (35 Euro) + Marken & Volendam & Lahey (75 Euro) +Disneyland / çift park (130 Euro) + Paris İkonlar (85 Euro ) = 410 Euro yerine 325 Euro
Hareket Tarihleri;
07, 08, 21, 22 Ekim & 04, 05, 18, 19 Kasım
02, 03, 16, 17, 30, 31 Aralık 2018
10, 11, 24, 25 Şubat 10, 11, 24, 25 Mart 2018
 

3*  (Uzak Oteller)

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

03 – 12 Yaş

Çocuk

0 –2 Yaş

Çocuk

10 Aralık 2018 & 17 Şubat 2018

349 Euro

239 Euro

349 Euro

170 Euro

05, 12, 19, 25, 26 Kasım

03, 09, 17, 23, 24 Aralık 2018

11, 18, 25 Şubat & 03, 17 Mart 2018

399 Euro

239 Euro

399 Euro

170 Euro

27 Mayıs 28 Ekim & 11 Kasım 2018

14, 20 Ocak & 04 Şubat & 04, 11, 18, 25 Mart 2018

449 Euro

239 Euro

399 Euro

170 Euro

17, 31 Temmuz & 30 Eylül

08, 14, 15, 22, 29 Ekim 2017 & 21, 28 Ocak 2018

499 Euro

239 Euro

449 Euro

170 Euro

13 Mayıs & 17 Eylül & 01 Ekim 2018

549 Euro

273 Euro

499 Euro

170 Euro

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ
—   Havalimanı vergileri
—  Atlasjet Havayolları ile İstanbul(IST) – Amsterdam / Paris –İstanbul(IST) parkurunda ikram dahil uçak bileti
—  Seçilecek  kategori  otellerde oda kahvaltı konaklamalar 
—   Alan/otel/alan transferleri
—  Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri
—   Amsterdam, Brüksel, Paris, Lüksemburg panoramik şehir turları
—   Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri
—  Otel vergileri 
—  Turist Şehir vergileri
—   TURSAB Zorunlu mesleki sorumluluk sigortası
 
FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ
—   Vize ücreti, servis bedeli
—   Zorunlu sigorta ücreti
—   Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
—   Yurt dışı çıkış harcı bedeli
—   Müze ve ören yerleri girişleri
—   Soför tipleri 5 Euro (isteğe bağlı)
İptal & Değişiklik:
  • Komisyon oranı yada kampanyası ne olursa olsun tüm programlarımızda tur hareket tarihinden 31 gün öncesine kadar kesintisiz iade ile iptal yapılabilmektedir.

  • Komisyon oranı yada kampanyası ne olursa olsun tüm programlarımızda tur hareket tarihinden 30 – 16 gün öncesine kadar yapılan iptallerde tur bedelinin % 50 ‘si kesintiye uğrar , kalan % 50 iade edilir.

  • Komisyon oranı yada kampanyası ne olursa olsun tüm programlarımızda tur hareket tarihinden 15 – 0 gün öncesine kadar yapılan iptallerde tur bedelinin % 100 ‘ü kesintiye uğrar , iade yapılmaz.