web_logo

Biz Kimiz?

1985 yılında kurulduk  ve, 1989 yılından beri  yurtdışı turlar yapmaktayız.

Bugüne kadar  binlerce tur düzenlemiş,ve yüzbinlerce vatandaşımıza dünyayı gezdirmişizdir.

Ülkemizin en ünlü markalarının bayi toplantılarını gerek yurt içi ve gerekse yurt dışında organize ederek ödüllere ulaştık.

İngiltere,İtalya,Belçika ,Hollanda ,ülkelerinde temsilcilikler kurduk ve bu ülke vatandaşlarına Türkiye’mizde hizmet vererek ülke tanıtımına da büyük katkılar sağlamışızdır. 1999 senesinde Yönetim kurulu başkanımız ülkemizin en başarılı 10 genç iş adamı arasında gösterildi.

Yurt dışındaki her türlü kültürel ve sportif etkinlikler içerisinde bir şekil var olduk  marka değerimizi sağlamlaştırdık.  futbol takımlarımızı yurt dışına taşıdık.  90 lı yılların başında 99 Amerikan dolarına  uçak dahil  roma turunu satmaya başlayınca adeta bir devrim niteliği ile gazetelere ,radyo ve televizyon haberlerine konu olduk , ofislerimizde Türk vatandaşlarının turistik vize alabilmelerine ilk yardımcı olan ve bu amaçla bünyesinde ilk vize bürosunu kuran şirketlerden biriyiz

Kısaca ülkemiz turizminin gelişimine, öncülük etmiş ve bu çalışmanın başarısını almış olduğu ödüllerle ispat etmiş devamlı öğrenen ve kendini geliştiren bir markayız.

Vizyonumuz

ilk zamanlarda İtalya- İspanya- Fransa dediğiniz zaman akla gelen ilk turizm acentası olmaktı ancak şimdi dünyanın arzu ettiğiniz herhangi bir noktasında  kendinizi gerçekten ”çok özel” hissedeceğiniz seyahatlari sunmak için çalışmaktayız.

 Misyonumuz

Tüm misafirlerimizden seyahat sonrası “Çok güzeldi ” cümlesini duymaktır .